فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم شتر / خرید چرم طبیعی شتر برای دوخت محصول

خرید چرم طبیعی شتر برای دوخت محصول

با خرید چرم طبیعی شتر می توان برای دوخت محصول های مختلفی نظیر کیف و اکسوری اقدام نمود. محصولات دوخته شده با چرم شتر به خاطر استحکام و مقاومت بالای شان بسیار شیک، جذاب و بادوام هستند بطوریکه هر کسی با دیدن این کالا، تمایل به خرید آن پیدا می کند.

خصوصیات چرم شتر شامل چندین مورد است که ما در مقالات قبلی درباره آن صحبت کرده ایم و دیگر نمیخواهیم در این مطلب پیرامون ویژگی ها صحبت کنیم فقط این را بدانید که اگر محصولی استخوان دار، ایستا و در عین حال با دوام می خواهید چرم طبیعی شتر گزینه ای بسیار خوب و عالی است.

در بحث نگهداری چرم شتر باید بدانید که چون اکثر چرم های شتری فینیش هورس دارند (ظاهری مخمل مانند) خیلی زود خاک را به خود جذب می کنند بنابراین باید هر از گاهی با یک برس تمیز محصول چرمی را تمیز کرده و گرد و غبار را برطرف کرد.
واکس مخصوص چرم شتر هم می تواند بعد از تمیز کردن با برس به کار آید.

چرم طبیعی شتر یکی از انواع چرم هایی می باشد دارای ظاهری فوق العاده لوکس هستند و می توانند تا سالیان سال برای مصرف کننده عمر کنند؛ به همین خاطر  روز به روز نیز به طرفداران آنها اضافه می شود.

خرید چرم طبیعی شتر برای دوخت محصول

از چرم طبیعی شتر برای دوخت چه محصول هایی استفاده می شود؟

 • زیره کفش
 • دستبند چرم شتر
 • کمربند چرم شتر
 • کفش چرم شتر
 • کیف چرم شتر

چرم طبیعی شتر دارای کاربردهای مختلفی است، علت این مسئله نیز واضح است چرم ها همیشه از قدیم الایام تا کنون در همه جهان جایگاه های ویژه ای داشته اند، چه در زمانی که این نمونه های فوق العاده در دوره های خیلی قدیم یعنی صدها سال پیش مورد استفاده قرار می گرفتند و چه در دوره های اخیر.
اما به نظر شما علت این همه کاربرد و فایده در چه می باشد؟
در پاسخ می توانیم به موارد مختلفی اشاره کنیم اما مهمترین آنها ماهیت شتر می باشد که به طر غر قابل باوری قدرت آفرینش را نمایش می دهد، به این صورت که در عین استحکام بالا دارای ظاهری لطیف می باشد.
همین دو مسئله با همدیگر هارمونی جالبی ایجاد کرده اند و سبب شده اند که افراد زیادی تمایل داشته باشند انواع چرم شتری را تهیه کنند.
به همین خاطر است که ما می توانیم امروزه این چرم ها را ببینیم که در همه جای دنیا مورد استفاده واقع شده اند، یکی از مهمترین این کاربردها در تولید روکش می باشد.
شاید بپرسید که منظور شما از روکش چیست؟
منظور ما هر روکشی می تواند باشد، از تولید صندلی های اداری گرفته تا ابزارآلات لوکس منازل، به عبارتی در هر جاییکه چرم حرفی برای گفتن داشته باشد و ما بتوانیم از آن استفاده کنیم، چرم های شتر نیز می توانند مطرح باشند.
از این رو است که این محصولات دارای علاقه مندان و طرفداران زیادی می باشد، حتی می توانیم تولیدی هایی را بیابیم که تنها محصولات چرم تولید می کنند.
ویژگی چرم طبیعی شتر سبب شده است که کارخانه های بزرگ لباس علاقه مند به این باشند که از این نمونه ها استفاده های فراوانی بکنند، تا حدیکه امروزه اغلب لباس ها و کیف و کفش های چرم توسط برندهای معروف با چرم شتر تولید می شود.
اگر دقت کرده باشید محصولات تولیدی به شکلی هستند که معمولا از لحاظ کیفیتی فوق العاده می باشند و از این رو است که افراد زیادی روی به برند پوشیدن کرده اند، پس طبیعی است که این دسته از برندهای معروف مطرح در دنیا تمایل داشته باشند از چرم شتر استفاده کنند تا در مجموع تولیداتی را عرضه کنند که همچنان سبب جلب رضایت مشتریان آنها شود.
خرید چرم شتر اغلب توسط تولیدکنندگان این چنینی بسیار صورت می گیرد و اصلا جای تعجب ندارد که در چندین سال گذشته چرم از جایگاه هایی بسیار محبوب در بین افراد برخوردار باشد و بهای آن نیز افزایش یابد.

چرم شتر طبیعی را از کجا می توان خرید؟

چرم شتر طبیعی را از کجا می توان خرید؟

 • مغازه های چرم فروشی شهرتان
 • در حجم بالا کارخانه های چرمسازی
 • سایت های اینترنتی
 • فروشنده های دیگر شهرها

توجه داشته باشید که همه این موارد با توجه به شرایط خریدار می تواند مناسب و بصرفه باشد. اما بطور کلی در حجم خرید بالا، خرید از کارخانه ها و مراکز فروش مستقیم بصرفه تر می باشد.

انواع چرم طبیعی شتر را می توانید در ویدئو زیر ببینید؛

چرم طبیعی شتر را شما می توانید از مراکز متعددی خریداری کنید، علت این موضوع نیز آسان می باشد، این دسته از چرم ها دارای فروش بالا می باشند و به همین خاطر اغلب مراکز فروش چرم و مشتقات این نمونه ها را می فروشند.
با اینحال بسیار باید دقت کنید تا بتوانید محصولی را خریداری کنید که از لحاظ کیفیتی اصل باشد، زیرا همانطور که می دانید این روزها برخی از سودجویان محصولی را تولید می کنند که از جمله چرم های مصنوعی می باشند و آگاهانه آنها را به جای چرم های طبیعی می فروشند.
برای مثال شما در هنگامی که وارد یک فروشگاه کیف چرمی می شوید، ممکن است محصولاتی را تحت عنوان کیف های چرمی طبیعی و یا کیف های چرمی مصنوعی بیابید، که فروشنده اغلب به شما این را می گوید و معمولا بهای کیف چرمی طبیعی شتر بیشتر است.
اما گاهی اوقات فروشندگان این مسئله را نمی گویند و افراد را به اشتباه می اندازند.
توجه داشته باشید که هنگام خرید چرم های طبیعی خام برای به کارگیری آنها در لباس ها، کیف و کفش و …، شناسایی اصل بودن چرم بسیار راحت تر است تا زمانیکه آنها در محصولات به کار رفته اند.
شما می توانید از طریق روش های مختلفی که وجود دارد و اغلب انها نیز معروف می باشند انواع چرم های اصل را ایران از قدیم تا الان یکی از کشورهایی بوده است که انواع چرم ها را به وفور تولید می کرده است، به همین خاطر اصلا جای تعجب ندارد که بتوانیم این نمونه ها را به وفور در ایران بیابیم، باید بدانید که برخی از تولیدی های معروف جهانی نیز با ایران و برخی از مراکز آن قرارداد دارند و انواع این نمونه ها را از ایران راهی کشورهای خود می کنند، پس اصلا جای نگرانی بابت پیدا کردن چرم در ایران نیست.

ایران به دلیل شرایط آب و هوایی و پیشینه ای که دارد همیشه دامداری و دامپروری یکی از اصلی ترین مشاغل آن بوده است که افراد زیادی نیز به آن مشغول می باشند، پس مشتقات دامی نیز در ایران به وفور یافت می شوند.
حتی می توانیم بگوییم که برخی از مراکزی این روزها در ایران پدید آمده اند که انواع حیوانات خاص را پرورش می دهند تا از پوست آن استفاده کنند.
برای مثال ممکن است شاهد این باشیم که از سوسمار نگهداری می شود تا بعدا از پوست آن استفاده کنند.
معمولا همچین مراکزی در ایران بسیار بیشتر هستند علت این موضوع نیز به دلیل مراکز دباغی فوق حرفه ای است که در ایران حضور دارند و می توانیم از آنها به عنوان خبره ترین دباغ ها در جهان یاد کنیم.

نکات خواندنی در مورد چرم طبیعی شتر

نکات خواندنی در مورد چرم طبیعی شتر چرم ها بسیار دنیای جالبی دارند و از جمله متریال هایی م باشند که می توانیم در مورد آنها نکاتی مم و جالب ذکر کنیم که اکنون به آنها اشاره ای مختصر می کنیم

چرم ها معمولا اگر به درستی از آنها مراقبت شود می توانند چندین سال برای صاحبانشان کار کنند، حتی ممکن است نمونه های چرمی خیلی مرغوب مرگ نداشته باشند و هیچ عامل بیرونی ای نتواند آنها را از بین ببرد.
برای مثال باید دقت کنیم که چگونه آنها را می شوییم، حتی الامکان که بهتر است از شستن آنها خودداری کنیم و در نهایت حین شستشو از ماده های شوینده غیر آسیب زا استفاده کنیم.
البته تصور نکنید که اگر با ماده شیمیایی آسیب زایی چرم را شستشو دهید بلافاصله آن آسیب می بیند، خیر! بلکه سال ها زمان نیاز است که یک حرکت مداوم ناصحیح مانند شستشو غلط چرم ها روی آنها تاثیر بگذارد و در نهایت کیفیت چرم را پایین آورده و عمر آن را کوتاه کند.
مسئله دیگر محیط ها خیلی مرطوب و یا غرق در نور است، چه قدر عالی می شود که شما روکشی بر روی چرم خود بکشید و آن را داخل فضایی خشک و کهنه قرار دهید.
این کار سبب می شود که بافت چرم حفظ شود و به آن آسیبی وارد نشود.
دقیقا نکته کلیدی همین می باشد که بافت چرم سالم باشد و سالم بماند، برای این مسئله شما اقدامات دیگری نیز می توانید انجام دهید که یکی از آنها واکس چرم می باشد.
باید واکس چرمی مرغوب تهیه کنید و چرم خود را به خوبی واکس زنید، در حین این کار باید از فرچه ای نرم و یا دستمالی خشک و تمیز استفاده کنید که هم واکس به خوبی در بافت چرم رود و هم اینکه حین کار به چرممان آسیب نزنیم.
توجه داشته باشید در اینجا منظور از چرم، محصولات چرمی مورد نظر ما است.
در انتخاب واکس های چرمی نیز باید دقت کنید زیرا انواع تقلبی آنها می تواند به مرور زمان بافت چرم ما را خراب کند.

معرفی انواع چرم شتر

چرم های شتر انواع مختلفی دارند و می توانند به شکل های مختلفی تولید شوند که اکنون به مهمترین آنها اشاره می کنیم:

 • چرم جیر
 • چرم اشبالت
 • چرم نتبوک

مواردی که در بالا ذکر شد بستگی به دباغی پوست دارند، به عبارتی مهم نیست که شما با چه نوع چرمی طرف حساب هستید، چرم گوسفند، گاو و …! چیزی که مهم است این است که فرایند دباغی بر روی پوست چگونه صورت می گیرد، هر چه قدر این فرایند به طرز صحیحی انجام شود در نهایت ما چرم با کیفیت داریم و می توانیم انواع چرم ها را به خوبی بیابیم.
چرم شتر خود از انواع چرم هایی می باشد که قابلیت های مختلفی دارد و از این رو دباغ ها نیز آنها را به خوبی می توانند دباغی کنند.

انواع محصولات چرمی شتر

انواع محصولات چرمی شتر انواع محصولات چرمی شتر در ایران به راحتی پیدا می شوند، اما با اینحال معمولا چرم شتر یکی از انواع چرم ها رایج نیست، از این رو ممکن است کمی در پیدا کردن محصولات چرمی شتر سختی بکشید.
البته چرم خام این نمونه ها به خوبی یافت می شود ولی معمولا به این دلیل که این چرم ها بهای بیشتری به نسبت چرم های دیگر دارند، شاید تولیدکننده ها بر اساس سیاست مصرفی خود زیاد آنها را به کار نگیرند.
البته توجه داشته باشید که همیشه برندهای مهم و خاص از این چرم ها به وفور استفاده می کنند تا بتوانند اعتبار خود به پشتوانه زیبایی و خاص بودن چرم شتر حفظ کنند.
به نظر شما چرا تنوع محصولات چرمی شتر بالا است؟
ممکن است این سؤال شما نیز باشد، از این رو تصمیم داریم به این سؤال به خوبی جواب دهیم:
چرم های گاوی همیشه به مقاومت معروف بوده اند، حال تصور کنید که چرم های شتر مقاومتی 10 برابر چرم های گاوی دارند، علت این مسئله نیز ساختارهای الیاف طور چرم های شتر می باشد که سبب شده است که این چرم ها دارای مقاومت و قدرت بالایی باشند.
از طرفی آنان جز چرم هایی هستند که وزن سنگینی ندارند و در ظاهر فوق العاده ظریف هستند، به همین خاطر این تضاد سبب شده است که افراد از آنها استفاده های فراوانی ببرند.

فرآیند تولید کیف چرم شتر

فرآیند تولید کیف چرم شتری به این صورت می باشد که در ابتدا دباغ پوست را از مرکزهای مربوطه خریداری می کند و در نهایت آن را دباغی می کند.
این دباغی هر چه قدر با حوصله تر و با دقت بالاتری انجام شود، در نهایت منجر به تولید چرمی اصل و با کیفیت می شود.
پس از تولید چرم مرغوب و با کیفیت، تولیدکننده کیف چرمی این محصولات را خریداری می کند و در نهایت طراحی کیف چرمی را بر روی آنها پیاده می کند.
پس از زدن برش، این کیف ها را می دوزند و در نهایت آنها را فراوری و آماده می کنند.
توجه داشته باشیدخیلی از مراکزی کیف چرمی تولید می کنند خود دارای دباغ هایی می باشند که در همان مرکز تولید کیف چرم انواع پوست های چرم را نیز تهیه می کنند.
از این رو اغلب این مراکز می توانند کیف های چرمی تولید کنند که کاملا از چرمی ساخته شده اند که مناسب برای به کارگیری چرم می باشند.

خصوصیات بهترین چرم شتر

خصوصیات بهترین چرم شتر چرم های اصل دارای ویژگی هایی هستند که در این دنیای چرمی که انواع این نمونه ها به صورت تقلبی نیز عرضه می شود قابل تشخیص می باشند.
اکنون تصمیم داریم به برخی از این ویژگی ها اشاره ای مختصر کنیم تا شاید شما نیز از طریق این روش ها سرتان کلاه نرود و بتوانید به آسانی چرم های اصل را تشخیص دهید.

روش آتش یکی از مهمترین روش های تشخیص چرم اصل می باشد، به این صورت که کافی ست که بخش از چرم را آتش بزنید تا ببینید آن قسمت می سوزد یا خیر؛ اگر نسوخت آن چرم اصل می باشد.
البته دقت داشته باشید که معمولا این روش بهتر است در مورد چرم های خام صورت بگیرد نه روی محصولات چرمی.
روش دیگر این است که شما از سه حس بویایی، بینایی و لامسه خود در مورد اصل بودن این نمونه ها استفاده کنید.
به این گونه که شما با لمس آنها،می توانید حس اصل بودن چرم را درک کنید، همچنین با بو کردن این چرم ها می توانید بوی چرم طبیعی را استنشاق کنید و از همه مهمتر به کمک حس بینایی خود رد طبیعی چرم ها را که بر روی پوست حیوانات نیز می باشد درک کنید.

مشخصات کلی چرم طبیعی ایران

چرم طبیعی ایران سال ها است که از مهمترین تاییدیه های بین المللی مجوز صادراتی شدن گرفته است و از این رو در کیفیت بالای چرم های ایرانی شکی نیست.
همانطور که می دانید تنها زمانی یک محصول می تواند صادراتی باشد که همه المان های کیفی در آن رعایت شده باشد و به عبارتی در بین هم نوعان خود بی نظیر باشد.
خوشبختانه ایران سال ها است که از این نظر توانسته است تاییدیه بگیرد و محصولات خود را صادر کند.

فروش عمده چرم طبیعی شتر

فروش عمده چرم طبیعی شتر فروش عمده چرم طبیعی شتر همیشه فروشی مقرون به صرفه بوده است، زیرا عرضه عمده این نمونه ها می تواند سبب شود که ما بتوانیم انواع این محصولات را با قیمت های عالی خریداری کنیم.
فراموش نکنید که تجارت عمده محصولات همیشه برای افرادی که با چرم زیاد سر و کار دارند پر سود بوده است و توانسته است تجربه خریدی لذت بخش را برای آنها به جای بگذارد.

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم شتر به ترکیه

چرم شتر ساخت ایران به دلیل کیفیت ممتاز و دباغی ایده آلی که دارد برای صادرات چرم به کشورهایی نظیر ترکیه بسیار مناسب است. این مرکز امکان تولید هر نوع چرم صادراتی

پاسخی بگذارید