فروش سایت
یکشنبه , ژانویه 3 2021
خانه / رادمان / خرید چرم شتری دست دوز کیف اداری

خرید چرم شتری دست دوز کیف اداری

چرم شتری از بهترین پارچه های قابل استفاده در دوخت کیف های اداری دست دوز می باشد که خرید آن را در رنگ و متراژ متنوعی می توان به انجام رسانید.
چرم به عنوان یکی از بهترین پارچه هایی می باشد که در صنایع متعددی می توان اقدام به استفاده از آن نمود و در این زمینه شاهد ارائه انواع چرم های شتری مصنوعی و طبیعی به بازار هستیم و در خصوص چرم های طبیعی نیز به نوبه خود، این امکان وجود دارد که از حیواناتی همچون گاو، بز، مار و شتر و همچنین شتر مرغ استفاده شود که هر کدام به نوبه خود دارای ویژگی های ساختاری منحصر به فرد خواهند بود.
استفاده از چرم های شتری طبیعی در تولید کیف، پالتو، اکسسوری و … ضمن ارائه یک محصول شیک و کاربردی، این مزیت را نیز به همراه دارد که بتوان از خواص و فواید بسیاری نیز بهره مند شد و تمامی این موارد به نوبه خود برروی قیمت های تمام شده نیز تاثیر می گذارد.
در حال حاضر چرم شتری به عنوان یکی از بهترین چرم های طبیعی شناخته شده است که این محصول در صنعتی همچون کیف، لباس و ماشین و … مورد استفاده قرار می گیرد و این امکان نیز برای تامین چرم در متراژ مختلف و همچنین با رنگ بندی های جور فراهم شده است.

چرم شتری پالتویی

چرم شتری پالتویی

از چرم های شتری در تهیه و دوخت پالتوهای شیک زنانه و مردانه نیز استفاده می شود و از همین رو تامین آن برای تولیدی ها، یک نیاز اساسی محسوب می شود که در این زمینه بهترین موقعیت نیز به منظور همکاری برای خرید چرم های شتری فراهم شده است.
چرم شتری اصل دارای خطوط و ناهمواری هایی می باشد که از این طریق می توان به شناخت هر چه بهتر چرم اصل از نمونه های مصنوعی آن اقدام نمود.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید