فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / رادمان / خرید چرم رنگی مشهد بقیمت کارخانه

خرید چرم رنگی مشهد بقیمت کارخانه

چنانچه به عنوان یک فروشنده، تولیدکننده و یا صادرکننده قصد خرید انواع چرم رنگی را داشته باشید از این مرکز می توانید بی واسطه تولیدات شهر مشهد را با کیفیت مناسب بقیمت کارخانه سفارش دهید.

سوالی که وجود دارد این است که چرم به درد چه کسانی می خورد؟ بعبارت دیگر خریداران چرم چه مراکز و اشخاصی هستند و از آن برای چه منظور استفاده می کنند؟

مشتریان اصلی و جامعه هدف پوست چرم را می توان به چند گروه دسته بندی کرد:

  • صادرکنندگان چرم
  • مغازه داران چرم فروش
  • مراکز پخش عمده چرم
  • واحدهای تولیدی و کارگاه های صنعتی چرم دوزی
  • تولیدکنندگان چرم دست دوز

تمامی پنج مورد فوق گروه هایی هستند که پوست چرم، نیاز اصلی آنها است و کسب و کارشان به این فرآورده دباغی شده وابسته می باشد؛ 3 مورد ابتدایی، چرم را برای فروش می خواهند و از راه معامله این فرآورده به سود می رسند درحالیکه دو گروه بعدی، چرم ماده اولیه آنها بحساب می آید و از آن محصولات چرمی مختلف تولید و با فروش محصول ارتزاق می کنند.

خوب است بدانید که چرم قابلیت رنگ آمیزی دارد و می توان در کارخانه های چرمسازی انواع چرم های رنگی را تولید نمود تا نیاز مخاطبین و مشتریان به بهترین شکل ممکن رفع شود. از چرم های رنگی برای دوخت و تولید محصولات مختلف نظیر کیف و اکسسوری ها استفاده می شود.

در تناژ و حجم بالا، قیمت فاکتور بسیار مهمی است و آرزوی هر خریدار و تهیه کننده ای است که بتواند جنسی مرغوب را با قیمت مناسب و ترجیحا بقیمت کارخانه خرید نماید. ولی نکته اینجاست که امکان دسترسی به دفاتر فروش همه کارخانه ها و خرید مستقیم از آنها کار آسانی نیست و در صورت مقدور بودن، آنها براحتی اطلاعات، قیمت و محصولاتشان را در اختیار هر مشتری نخواهند گذاشت. بنابراین بهتر است مراکز پخش عمده و عمده فروشی ها را یافته و بطور مستقیم از آنها خرید نمود.

شهر مشهد یکی از اصلی ترین مراکز و شهرهای تولید کننده چرم در کشور می باشد. چنانچه خریداری قصد تهیه و خرید انواع چرم رنگی مشهد را داشته باشید می توان بی دغدغه از این مرکز سفارش خود را به ثبت برسانید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید