فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / رادمان / خرید چرم خام طبیعی در تهران

خرید چرم خام طبیعی در تهران

در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، میزان تولید، خرید و فروش چرم خام طبیعی بسیار بالا است ولی با این حال برخی از فروشندگان و دوزندگان محصولات چرمی از مشهد و تبریز هم چرم سفارش می دهند.

ورامین تهران بورس تولید انواع چرم خام طبیعی است. این چرمشهر حجم بالایی چرم ساخته و روانه شهرهای مختلف ایران می کند. ولی با این وجود برخی از چرم های خاص در ورامین یافت نمی شود و تولیدکنندگان اجناس چرمی و نیز فروشندگان از کارخانه های چرمسازی مشهد و تبریز هم چرم سفارش می دهند. برای مثال چرم خام شتر مشهد و کارخانه آفتاب بالاترین کیفیت و بیشترین تنوع چاپ و رنگ را دارد. این چرم محکم است و کش نمی آید به همین خاطر برای دوخت برخی از مدل های کیف و کفش عالی است. و یا چرم های بزی پوست ماری خاصی در مشهد تولید و عرضه می شود که به دلیل افکت دار بودن بسیار به چرم واقعی پوست مار مشابهت دارد و می تواند یک محصول لاکچری را ایجاد نماید.

اگر شما به عنوان یک فروشنده و یا تولیدکننده قصد خرید چرم خام طبیعی خاصی را از مشهد دارید این مرکز قادر به عرضه و فروش مستقیم انواع چرم خام طبیعی همچون چرم های شتری، چرم بزی، چرم گاوی و گوسفندی را دارد.

وقتی امکان سفارش و خرید مستقیم چرم طبیعی از شهرهای مختلف کشور با یک تماس تلفنی امکانپذیر است چرا باید کلی هزینه کرده و سختی های سفر را به جان خرید؟ در نظر داشته باشید که اگر بخواهید از تهران به شهری همانند مشهد سفر کنید هم باید زمان زیادی را صرف کنید و هم باید هزینه بالایی را بابت رفت و آمد خود بپردازید که خب این اقدام به هیچ عنوان بصرفه نخواهد بود. بهترین کار این است که شما از یک مرکز پخش که به صورت مستقیم و به قیمت کارخانه چرم می فروشد بخواهید چندین جلد چرم را به عنوان نمونه برای تان بفرستد تا از نزدیک کیفیت و زیبایی کار را ارزیابی کنید بعد در صورتیکه خوش آیندتان بود می توانید به میزان بیشتری چرم سفارش دهید. این را هم مد نظر قرار دهید که اگر مشتری ثابت شوید قطعا می توانید از آفرهای ویژه ای که به نفعتان هست بهره مند شوید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم شتر به ترکیه

چرم شتر ساخت ایران به دلیل کیفیت ممتاز و دباغی ایده آلی که دارد برای صادرات چرم به کشورهایی نظیر ترکیه بسیار مناسب است. این مرکز امکان تولید هر نوع چرم صادراتی

پاسخی بگذارید