فروش سایت
یکشنبه , ژانویه 3 2021
خانه / چرم شتری / خرید و فروش چرم شتری اصل

خرید و فروش چرم شتری اصل

شرکت رادمان عرضه کننده مستقیم انواع چرم شتری اصل برای تولید کیف و کفش می باشد. این سایت اینترنتی خرید و فروش این محصول درجه یک و ممتاز را سهل و آسان نموده است.
اول از همه به این نکته اشاره کنیم که منظور از چرم اصل همان چرم طبیعی است. یعنی پوست دباغی شده و رنگ خورده.

یکی از نمونه های چرم اصل، چرم شتری است که به استحکام و محکم بودنش شناخته می شود. این چرم دباغی شده به دلیل پارامتر مقاومتش برای دوخت کیف هایی نظیر کیف اداری، کیف رودوشی، حمایلی، هیکلی و نیز کیف پول کتی، جیبی، جاکارتی و سایر موارد که نیاز به ایستایی دارند عالی است.

در تولید کفش های اسپرت مردانه هم می توان به جای چرم نبوک از چرم هورس عسلی استفاده کرد.

نکته لازم به ذکر این مطلب است که نوع ممتاز و با کیفیت چرم شتری خامی که از طریق شرکت بازرگانی رادمان خرید و فروش می شود ضد آب هم هست و تنوع رنگی بالایی نسبت به دیگر مراکز دارد. بنابراین دست تولیدکننده برای دوخت و تولید محصولات چرمی رنگی کاملا باز است.

گفتنی است برای چرم شتری فینیش های گوناگونی وجود دارد که هورس از پرطرفدارترین و پر فروش ترین کارها است و اکثر خریداران وقتی اسم چرم شتر را می شنوند گمان می کنند چرم شتری فقط به صورت هورس تولید می شود درحالیکه این فرآورده همانند دیگر تولیدات فینیش های متنوعی دارد و می توان این چرم را با رخ های متفاوت دید.

شرکت بازرگانی چرم رادمان بصورت مستقیم انواع چرم های شتری اصل را دارا می باشد و با قیمت کارخانه قادر به فروش و توزیع انواع چرم اصل بویژه چرم شتری می باشد. از آنجایی که دسترسی و برقراری ارتباط با کارخانه ها دشوار است مراکز و شرکت های بازرگانی می توانند تسهیل کننده امر خرید مشتریان عزیز در حوزه چرم باشد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید