فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / رادمان / خرید مدل چرم های شتری دست دوز زنانه

خرید مدل چرم های شتری دست دوز زنانه

مدل کیف های دست دوز زنانه را با استفاده از چرم شتری می توان با بهترین کیفیت تولید نمود که در خرید عمده پارچه آن، موقعیتی برای عرضه مستقیم فراهم شده است.
یکی از انواع پارچه های قابل استفاده در دوخت محصولات زنانه و مردانه، می توان به چرم شتری اشاره نمود که اصل بودن آن را با استفاده از روش های متعددی می توان تشخیص داد.
بوی چرم شتری دارای عطری مخصوص به خود بوده که شناسایی چرم اصل را از نمونه های مصنوعی امکان پذیر می نماید اما در برخی موارد شاهد این مسئله هستیم که در چرم های شتری مصنوعی نیز این بو را ایجاد می نمایند تا با قیمت های گران تری اقدام به فروش آن نمایند.
جنس پشت چرم شتری نیز به عنوان شاخصه دیگری می باشد که می تواند در شناسایی هر چه بهتر پارچه های چرم شتری اصل، موثر باشد و در این زمینه نیز پرزدار بودن پارچه ها از جمله این ویژگی ها به حساب می آید.

کیف چرم شتری

کیف چرم شتری زنانه

از چرم شتری می توان در عرصه های متعددی استفاده نمود که مهم ترین آن ها مربوط به دوخت کیف، پالتو، مانتو و انواع کفش و … که برای جنسیت های زنانه و مردانه طراحی می شوند، می باشد و هر کدام از این موارد نیز به نوبه خود می تواند دارای اندازه های مصرفی متعددی در خصوص پارچه چرم شتری باشند.
از همین رو با ایجاد فرصت همکاری در راستای فروش عمده پارچه های چرم اصل شتری، این امکان وجود دارد که مشتریان در مسیر خرید خود بتوانند اقدام به سفارشات در زمانی کوتاه نمایند و از طرفی با اطمینان از اصل بودن پارچه های چرم، اقدام به سفارش خود نمایند.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید