فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / کیف جاکارتی چرم / خرید عمده کیف چرم جاکارتی قیمت مناسب

خرید عمده کیف چرم جاکارتی قیمت مناسب

کیف های جاکارتی حتی اگر با چرم طبیعی هم دوخته شده باشند به دلیل ابعاد کوچک شان قیمت مناسب و بهینه ای دارند. چرم رادمان شرایط خرید عمده این محصول چرمی را فراهم نموده است.
اگر بخواهیم یک محصول چرمی پرفروش را نام ببریم کیف چرم جاکارتی را اسم می بریم. این کیف چرم به دلیل ابعاد کوچکش مصرف چرم نسبتا پایینی دارد از همین روی قیمت خرید عمده و نیز جزئی آن مناسب بوده و تقریبا همه افراد قدرت خرید یک مدل از آن را دارند. گفتنی است اگر چنانچه قصد دوخت جاکارتی چرم را دارید این فایل را مطالعه کرده و در صورت تمایل از آن استفاده نمایید.

مورد مصرف دیگری که می توان برای کیف چرم جاکارتی برشمرد عرضه و ارائه آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی کوچک است تا افراد ضمن استفاده از آن با شرکت ارائه کننده آشنا شده و نام آن را بخوبی یاد کنند.

در هر صورت شرکت چرم رادمان ارائه دهنده انواع مدل کیف چرم جاکارتی قیمت مناسب می باشد. خرید عمده این کالا صرفه اقتصادی بالا و حاشیه سود مناسبی برای خریدار دارد و نیاز وی را به شکل مطلوب برطرف می نماید.

نکات لازم به ذکر این است که اولا اگر خواهان سفارش عمده و خرید کیف چرم تبلیغاتی باشید امکان حک کردن و یا داغی زدن لوگوی شرکتی شما بر روی کارها با دریافت هزینه وجود دارد و ثانیا شما می توانید با توجه به نیاز خود هر یک از کیف های جاکارتی را با چرم بزی، گاوی، شتری و حتی چرم مصنوعی سفارش دهید لذا از این حیث کاملا دست خریدار باز است.

در ادامه چند مدل کیف چرم جاکارتی قابل سفارش از مدل های شرکت به نمایش گذارده می شود.

کیف چرم یکی از انواع محصولاتی است که همیشه می تواند در تیپ ما ظاهری جذاب و فوق العاده ایجاد کند، به همین خاطر است که افراد زیادی در ایران و جهان هستند که از این محصولات استفاده های گسترده ای می کنند و همیشه طرفداران چرم در جهان زیاد هستند.

خرید عمده کیف چرم جاکارتی قیمت مناسب

بهترین چرم ها برای تولید کیف چرم کدامند؟

بهترین چرم ها برای تولید کیف چرم کدامند؟ بهترین چرم ها برای تولید کیف چرم کدامند؟ احتمالا این سؤال شما نیز می باشد، از این رو اکنون تصمیم داریم در مورد این مسئله صحبت کنیم.
انواع کیف های چرمی می توانند با ظاهرهای مختلفی تولید شوند، مسئله مهم این است که کیف ها از جمله محصولاتی هستند که در ظاهر افراد نقش دارند و باید در تولید آنها به قدری تنوع اعمال کنیم تا همه افراد بتوانند محصول مورد نظر خود را خریداری کنند و آنها را با ست های لباسی خود هماهنگ کنند.
اما چگونه می توان در کیف های چرمی تنوع اعمال کرد؟
در پاسخ می توانیم بگوییم که کیف های چرمی باید در شکل و سایزهای مختلفی تولید شوند و یا اینکه از جنس های گوناگونی باشند.
شاید بگوییم که مگر چرم می تواند متغیر باشد؟
بله چرم ها نیز می توانند نسبت به همدیگر متفاوت باشند، با ما همراه باشید تا در مورد این مسئله بیشتر از قبل بحث کنیم.
معمولا برای تولید کیف های چرمی از چرم های سنگین استفاده می کنند، اما چرا؟
زیرا چرم های سنگین می توانند بسیار مستحکم باشند و دارای قابلیت های زیادی باشند تا بتوانند سالیان سال عمر کنند.
اما در کل می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که چرم های نیمه سنگین نیز از جمله محبوبیت ترین انواع چرم ها برای تولید کیف هستند، علت این مسئله نیز بر می گردد به آنجا که چرم های نیمه سنگین از پوست شتر مرغ و کروکودیل می باشد و به همین خاطر علاوه بر داشتن استحکام دارای ظاهری لوکس نیز می باشند.
برخی افراد تصور می کنند که دباغی کردن سبب می شود که دیگر نتوانیم انواع چرم ها را از هم تشخیص دهیم اما باید بگوییم که اتفاقا دباغی کردن ظاهر چرم ها را به خوبی نمایان می کند و سبب می شود که جلوه این محصولات لوکس تر از قبل باشد.
اما تقسیم بندی دیگری برای چرم ها وجود دارد که در انتخاب کیف مورد نظر افراد بسیار مهم است، برای مثال ممکن است ما کیف های چرمی ورنی و یا اشبالت را مشاهده کنیم که توسط تولیدکنندگان کیف چرمی تولید می شوند، هر چند که همه آنها چرم می باشند اما فراموش نکنید که هر یک از این چرم ها مختص به شرایطی خاص می باشند.
مثلا ممکن است گروهی از افراد چرم ورنی را دوست نداشته باشند به دلیل ظاهر براق و شفاف آنها و گروهی دیگر چرم های جیر مات را ترجیح دهند.

پس تولیدکنندگان برای اینکه همه افراد بتوانند بهترین کیف چرم اصل مورد نیاز خود را خریداری کنند، انواع کیف ها را با چرم های متفاوت تولید می کنند.

مشخصات چرم برای تولید کیف چرم

شاید شما نیز تمایل داشته باشید در مورد بهترین چرم ها برای تولید کیف چرم اطلاعاتی داشته باشید، از این رو تصمیم داریم اکنون برای شفاف سازی این مسئله به شمردن مشخصات کیف های چرم اشاره ای مختصر می کنیم.
کیف چرم طبیعی باید به شکلی باشد که نیاز خریدار را فراهم کند، به همین خاطر از جاکارتی گرفته تا کوله های مسافرتی، باید به میزان کافی تنوع را اعمال کنیم تا همه افراد بتوانند محصولات مورد نیاز خود را بیابند و خریداری کنند.
کیف های چرمی می توانند سالیان سال عمر کنند، پس خیلی مهم است که آنان به چه شکلی باشند تا دل مصرف کننده را نزند.
توجه داشته باشید که درست است که چرم ها لوکس می باشند و می توانند ظاهری متفاوت به محصولات تولیدی بدهند، اما از همه مهمتر این است که این چرم ها باید طراحی زیبایی داشته باشند، پس طراحی و ظاهر لوکس چرم ها می تواند در کنار هم هارمونی عالی و خارق العاده ای ایجاد کند.
به همین خاطر است که تولیدی های برندهای مختلف از طراحان حرفه ای برای تولید کیف های چرمی با کیفیت استفاده می کنند.
یکی دیگر از مسائلی که در این بین حائز اهمیت است این است که کیف ها یکی از اقلامی هستند که بسیار در معرض سایش قرار می گیرند، پس باید توجه کنیم که نباید از متریالی برای تولید آنها استفاده کنیم که به خوبی دباغی نشده است و یا اینکه بی کیفیت است.
زیرا این موضوع خود را سریع نشان می دهد و ممکن است نارضایتی مصرف کننده را به دنبال داشته باشد.

معمولا یکی دیگر از مشخصه های کیف چرمی باید خاصیت منعطف بودن آنها باشد، البته برخی از کیف های چرمی تنها با چرم های شق و رق و سخت تولید می شوند و مسئله آنها متفاوت است؛ زیرا تولیدکنندگان انان اغلب از طراحی هایی بهره می برند که چرم های این دسته از کیف ها تحت فشارهای مکانیکی مختلف نباشند.
اما به طور کلی برای تولید کیف چرم دست دوز یا صنعتی باید از چرم هایی بهره برد که نرم هستند و می توانیم با اطمینان خاطر بدون آنکه این فشارهای مکانیکی روزمره بر روی شکل آنها تاثیر بگذارد از آنها استفاده کنیم.

اگر افراد می خواهند کیف چرمی طبیعی خریداری کنند که تا سالیان سال عمر کند باید این مسئله را در نظر داشته باشند که انواع کیف چرمی طبیعی نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند.
برای مثال شما باید از روغن ها و واکس های مخصوصی استفاده کنید تا هم ظاهر کیف خود را لوکس تر و بهتر کنید و هم اینکه عمر این نمونه ها را افزایش دهید.
البته این مسئله بدان معنا نیست که بدون استفاده از این واکس ها و … کیف های چرمی عمر کوتاهی دارند، خیر! بلکه ما می توانیم با استفاده از این مواد کاری کنیم که محصولات چرمی خریداری شده ما همچنان ظاهرشان عین اول باشد و تغییری نکند.

نمونه های مختلف کیف چرم جاکارتی

نمونه های مختلف کیف چرم جاکارتی جاکارتی یکی از انواع محصولاتی است که طی سالیان اخیر بسیار رایج شده است، علت این مسئله نیز روشن است، کیف های چرمی جاکارتی می توانند انواع کارت های ما را به خوبی در خود حفظ کنند.
به ویژه اینکه در سال های اخیر اغلب ما ممکن است دارای کارت مترو، کارت های عابر بانک، کارت دانشجویی و … باشیم و نیاز به ابزاری برای هندل و مدیریت کردن آنها داشته باشیم.
کیف های جاکارتی بهترین مورد برای این موضوع هستند که انواع کارت ها را به خوبی در آنها جای دهیم و همیشه این کارت ها در دسترس ما باشند.
معمولا یکی از مزیت کیف های چرمی جاکارتی این است که ما می توانیم با خیال راحت انواع کارت های عابربانک و کارت سوخت خود را در آنها جای دهیم بدون آنکه نگران این مسئله باشیم که ممکن است این کارت های سوخت در کنار همدیگر بسوزند.
بهتر است بدانید که کارت هایی همچون عابربانک، کارت سوخت و … نباید در کنار همدیگر قرار بگیرند.
امروزه تولیدکنندگان به دلیل استقبال زیادی که از این محصولات شده است، سعی کرده اند که انواع این نمونه ها را در رده های کیفی بالا تولید کنند و به طرح های تولیدی خود رنگ و لعاب بدهند.
به همین خاطر می توانیم انواع جاکارتی های چرمی را به چند دسته تقسیم کنیم که اکنون به آنها اشاره می کنیم:

 • کیف های چرمی فانتزی
 • کیف های چرمی رسمی
 • کیف های چرمی مدرن
 • کیف های چرمی ساده

انواع مدرن و لوکس این دسته از کیف های کارتی بسیار امروزه مطرح هستند و افراد زیادی می باشند که آنها را می پسندند.
امروزه برخی از تولیدکنندگان سعی کرده اند از انواع چرم های حکاکی برای تولید این محصولات استفاده کنند، به همین خاطر این دسته از کیف های چرمی امروزه بسیار تو بورس هستند.
انوع دیگر کیف جاکارتی چرمی به شکلی هستند که طراحی های گوناگونی روی آنها صورت می گیرد و اغلب مزین به طرح های جذاب و شخصیت های مختلفی گوناگون می باشند و از این رو جز خاص ترین کیف های جاکارتی چرمی به حساب می آیند.

شاخصه های کیفیت کیف پول چرمی

شاخصه های کیفیت کیف پول چرمی موارد مختلفی هستند که اکنون به آنها اشاره ای مختصر می کنیم تا با آنها آشنا شوید:

 • این نمونه ها باید منعطف باشند تا به مرور خط نیفتند و نشکنند.
 • کیف های چرمی مرغوب باید به گونه ای باشند که بتوانند تا سالیان سال عمر کنند و برای مصرف کننده باقی بمانند.
 • معمولا کیف های چرمی طبیعی دارای رگه هایی هستند که بر روی پوست های طبیعی نیز این رگه ها دیده می شود، البته ندیدن این رگه ها و یا طرح های طبیعی دلیل بر این نیست که محصول مورد نظر با کیفیت نیست، خیر! بلکه این مسئله بدان معنا است که پوست مورد نظر برای تولید چرم فاقد این رگه ها بوده است.
  مثلا شما اگر چرم شتری خریده باشید حتما باید این رگه ها را مشاهده کرده باشید.
  یا در مورد چرم کروکودیل نیز این مسئله بسیار مطرح می باشد.
 • یکی دیگر از شاخصه های کیفیت کیف های چرمی این است که آنان دارای لوگوهای ویژه ای هستند که نشانی بر اصل بودن کالاها می باشد.

مواردی که در بالا گفتیم تنها بخشی از شاخصه های تعیین کیفیت کیف های چرمی می باشند، بلکه بخش مهمی از محبوبیت کالا ها وابسته است به مسئله قیمت! اینکه محصولات آیا از لحاظ قیمتی نیز مناسب هستند؟
به همین خاطر معمولا چرم های طبیعی و یا محصولات چرمی طبیعی ای که از لحاظ قیمتی مناسب هستند، محبوب تر نیز می باشند و افراد زیادی از انها استقبال می کنند.

راهنمای خرید کیف چرم جاکارتی اصل

راهنمای خرید کیف چرم جاکارتی اصل شاید شما نیز برای خرید کیف چرمی نیاز به راهنمای داشته باشید و بخواهید مطالبی در این باره بدانید.
از این رو ما اکنون نکاتی مهم در این حیطه ذکر می کنیم:

 • حتما سعی کنید که این محصولات را از یک مرکز عرضه کننده انواع محصولات اصل خریداری کنید تا در نهایت از خرید خود احساس رضایت داشته باشید.
 • کیفی که خریداری می کنید ممکن است سالها برای شما باقی بماند، پس از این رو بسیار دقت کنید که چه محصولی قرار است تهیه کنید تا پس از مدتی دل شما را نزند.
 • کیف چرمی شما باید به خوبی دباغی شده باشد و این تست به کمک تست معروف آتش چرم ممکن است، به این صورت که کافی است کمی کیف را تحت شعله ای قرار دهید، اگر نسوخت آن چرم طبیعی است.
  معمولا چرم های مصنوعی زود آتش می گیرند و می سوزند.
 • کیف چرمی مورد نظر شما باید نیازهای شما را برآورده کند پس قبل از خرید آنها را به خوبی بررسی کنید تا در نهایت انواعی از آنها را تهیه کنید که در بهترین رده کیفی ممکن می باشند و شکل و ظاهر آنها به گونه ای که شما میل دارید طراحی شده اند.

فروش کیف چرم جاکارتی با قیمت مناسب

فروش کیف چرم جاکارتی با قیمت مناسب به شکل های مختلفی صورت می گیرد اما روشی که همیشه محبوب تر است این است که چگونه می توان انواع کیف ها را با قیمت های ارزان خریداری کرد؟
برای خردی ارزان کیف چرم شیک یا کیف چرم مشهد معروف، باید سعی کرد که انواع محصولات را به صورت مستقیم خریداری کرد تا هیچ واسطه گری در عرضه این نمونه ها دخالت نداشته باشد.
مسئله دیگر این است که اگر شما فروشنده این محصولات هستید می توانید با خرید فله ای این فرصت را به خود دید که حجم زیادی از این نمونه ها را با قیمت های عالی خریداری کنید، از این رو روش های زیادی برای داشتن خریدی ارزان برای شما است که می توانید از آنها بهره ببرید.
به طور کلی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید به این دلیل که جاکارتی ها خود از لحاظ ابعادی کوچک می باشند، از این رو چرم زیادی مصرف نمی کنند و بهای پایین تری دارند.

تولیدی بهترین کیف چرم طبیعی دست دوز

تولیدی بهترین کیف چرم طبیعی دست دوز در ایران تولیدی های مختلفی حضور دارند که انواع کیف چرم طبیعی دست دوز را تولید می کنند، این مراکز اغلب خود از جمله مهمترین مراکز تولیدی ای می باشند که نقش مهمی در تأمین بازارهای داخلی دارند.
امروزه ایران توانسته است انواع کیف های چرمی را تولید کند و این جاکارتی ها را به کشورهای دیگر نیز صادر کند.
فراموش نکنید که ایران نه تنها قطب تولید چرم طبیعی در ایران می باشد بلکه محصولات چرمی مرغوب را نیز در رده های مختلفی تولید می کند.
از این رو این کیف های چرمی توانسته اند در رده های صادراتی قرار بگیرند و در کشورهای دیگر نیز طرفدارانی برای خود جذب کنند.
برترین تولیدی های ایرانی نیز همیشه سعی بر این دارند که انواع این نمونه ها را در رده های کیفی بالا تولید و عرضه کنند تا در این زمینه هیچ کمبودی احساس نشود و نیازهای موجود نیز به خوبی رفع شود و  در نهایت رضایت مشتریان فراهم شود، به همین خاطر است که در این عرصه جایگاه خوبی کسب کرده ایم و گام بزرگی در جهت پیشرفت اقتصادی کشورمان برداشته ایم.

مطلب پیشنهادی

سفارش تعداد کیف چرم اصل جاکارتی

کیف جاکارتی تولید شده از انواع چرم اصل از بهترین نوع کیف های ساخته شده …

پاسخی بگذارید