فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / چرم گاوی / خرید عمده چرم گاوی مخصوص کمربند

خرید عمده چرم گاوی مخصوص کمربند

خرید عمده چرم گاوی در بازار مزیت های بسیاری دارد و به همین سبب مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد. این مجموعه با کیفیت ترین چرم گاوی مخصوص کمربند را که تولید تبریز است در دسترس مشتریان قرار می دهد.

چرم گاوی چرمی است پرکاربرد در تولیدات معمول کارخانه ها که با جنس با کیفیتی که دارد می تواند محصولات چرمی اعلایی را تولید کند. این محصول دارای بافتی متراکم است به همین سبب از دوام بالایی برخوردار می باشد و توانسته نظر خریداران زیادی را به خود جلب کند. بالاخص آنهایی که در کار تولید کمربند چرمی هستند.

انواع چرم گاوی

چرم گاوی را اگر در بازار ها بخواهیم تهیه کنیم با انواع مختلفی ازآن ها مواجه می شویم که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاصی هستند.

چرم تولیدی مورد نظر به سبب بافت متراکمی که دارد جز چرم های سنگین دسته بندی می گردد که در کارگاه های تولیدی مختلف به عنوان ماده اولیه به کار گرفته می شود. از همین روی خرید عمده چرم های گاوی در بازار رایج می باشد.

انواع چرم گاوی عبارت اند از:

محصولات چرم گاوی

چرم گاوی چرمی است با سطح صاف که در اصطلاح به آن بدون گرین می گویند. این چرم در کارگاه های تولیدی محصولات چرمی، دارای جایگاه ویژه ای هست زیرا در میان انواع مختلف چرم ها دارای زیباترین رخ و دوام می باشد.
چرم گاوی در تولید محصولات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه چند نمونه را ذکر می کنیم:

  • کمربند
  • کفش مردانه
  • کیف
  • کاپشن مردانه
  • کلاه
  • روکش مبلمان
  • روکش صندلی خودرو

چرم گاوی برای تولید عمده انواع کمربند های مردانه بکار گرفته می شود.
کمربند های تولید شده با چرم گاوی به نسبت کمربندهای گاومیشی دارای طول عمر طولانی تر می باشند.

کمربند چرم گاوی

خرید عمده چرم گاوی

چرم گاوی با توجه به کارایی بسیار بالایی که دارد توانسته بازار های داغی را برای خود ایجاد کند و خرید عمده این محصول در میان خریداران عمده مرسوم است.
خرید عمده چرم سبب می شود تا بتوانیم چرم ها را با قیمت ارزان تری تهیه کنیم.

خرید عمده چرم گاوی به طرق مختلفی انجام می شود و معمولا از طریق فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی های فروش می توان این چرم ها را تهیه کرد.

خرید عمده چرم گاوی

مطلب پیشنهادی

قیمت هر فوت چرم گاوی

قیمت هر فوت چرم گاوی در بازار تهران و دیگر شهرها متناسب با فینیش چرم، حجم سفارش، سورت و روابط میان خریدار و فروشنده یا تولید کننده فرق می کند ولی آنچه اهمیت دار

پاسخی بگذارید