فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / کیف پول چرم / خرید انواع کیف پول چرم اشبالت دست دوز

خرید انواع کیف پول چرم اشبالت دست دوز

یکی از زیباترین انواع کیف پول های دست دوز چرمی، کیف چرم اشبالت گاوی می باشد. آیا می دانید محبوبیت این کالا بخاطر چیست؟ خرید و سفارش بالای این محصول به دلیل زیبایی آن به جهت دوخته شدن با چرم رنگی اشبالت است.

یکی از جنس های زیبا و مخاطب پسندی که برای تولید و دوخت کیف پول دست دوز مورد استفاده قرار می گیرد چرم اشبالت است. چرم اشبالت گاوی مخملی مانند و دارای تنوع رنگی بالایی است به همین خاطر زیبایی کیف دوخته شده با چرم اشبالت وصف نشدنی است بخصوص زمانی که از ترکیب دو رنگ مکمل مانند زرد و آبی و یا سبز و قرمز برای دوخت آن استفاده شود.

چرم اشبالت گاوی چیست؟

چرم گاوی در دسته چرم های سنگین قرار می گیرد. معمولا در کارخانه های چرمسازی چرم ضخیم گاوی را توسط ماشین آلات صنعتی لایه لایه کرده و روی سطح آن را پرداخت می کنند تا چرم هایی با رخ های طرح دار و افکت دار ایجاد شود. لایه زیرین چرم گاوی پس از پرداخت به چرم اشبالت تبدیل می شود که ظاهرش مخملی است و نسبت به چرم های طبیعی جیر، نبوک و کریزی هورس کیفیت پایین تری دارد لذا بخاطر قیمت مناسب و مقرون بصرفه این چرم از آن برای دوخت کیف های دست دوز زنانه و دخترانه خاصه کیف پول دو لت و سه لت استفاده می گردد.

در خاتمه می خواهم نکته مهمی را درباره کیف پول چرم اشبالت بگویم. بطور کلی تمیز کردن چرم اشبالت بسیار سخت است و هرگز نمی توانید آن را بشویید ولی زیبایی یک کیف چرم اشبالت دست دوز به حدی بالا است که بسیاری از افراد سخت تمیز کردن اش را نادیده گرفته و بخاطر زیباییش علاقه مند اند که یک مدل از آن را برای خود خرید نمایند. بنابراین اگر تا کنون داشتن یک کیف چرم اشبالت را تجربه نکرده اید پیشنهاد می کنم برای یک بار هم که شده حس خوشایند لمس چرم اشبالت را تجربه کنید. بدون شک عاشقش می شوید!

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

اهمیت داشتن کیف چرم رمزدار

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اصلا چرا برای برخی از کیف ها، قفل رمزدار می گذارند؟ اهمیت داشتن کیف چرم رمزدار چیست؟ در این مطلب می خواهیم درباره یک

پاسخی بگذارید