فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم شتری طبیعی / خرید انواع چرم طبیعی شتری ضد آب

خرید انواع چرم طبیعی شتری ضد آب

چرم شتری ضد آب یکی از خاص ترین و زیباترین انواع چرم های طبیعی است که برای تولید و ساخت محصولات چرمی مناسب می باشد. برای خرید این فرآورده چرم رادمان در خدمت مشتریان عزیز می باشد.
به طور کلی چرم طبیعی زیرمجموعه های گوناگونی دارد. در یک مدل دسته بندی، زیرمجموعه های چرم طبیعی را می توان به پنج دسته کلی زیر تقسیم نمود؛

  • چرم بزی
  • چرم گوسفندی
  • چرم گاوی
  • چرم شتری
  • و چرم شترمرغ

در این خبر می خواهیم پیرامون چرم شتری آنهم چرم شتری ضد آب صحبت کنیم تا متوجه شویم که اساسا این فرآورده به چه کاری می آید؟

خصوصیات چرم طبیعی شتری

چرم های طبیعی گاوی و چرم شتری را در دسته چرم های سنگین قرار داده اند چرا که این دو نوع چرم به خاطر ساختار بدنی دام های شان از سرسختی و استحکام بالایی برخوردار می باشند.
در برخی از مقالات و سایت های معتبر جهانی مقایسه ای بین دو نوع چرم شتری و گاوی صورت گرفته است. حاصل و نتیجه بدست آمده از این مقایسه نشان می دهد که استحکام کششی چرم طبیعی شتری چیزی در حدود 6 برابر چرم گاوی است و این مورد ویژگی فوق العاده بینظیری در وجود این چرم طبیعی است. از همین روی بسیاری از شرکت های هواپیمایی، دریایی، مبلمان سازی و غیره در سراسر دنیا ترجیح می دهند چرم شتری را جایگزین چرم گاوی کنند تا بتوانند از این کیفیت بیشترین استفاده را ببرند.

خرید چرم شتری

در دوخت بسیاری از کیف ها جهت ایستا کردن کیف مورد نظر از فوم، قدک و … استفاده می شود اما زمانی که چرم ضخیم و محکم باشد (مثل چرم گاوی و شتری) دیگر نیازی به استفاده از موارد گفته شده نیست. در این حالت در هزینه و مبلغ پرداختی هم صرفه جویی می شود. با ذکر این مورد می خواهیم اشاره کنیم که دیگر خصوصیت خوب و عالی چرم طبیعی شتری ضخامت بالای آن است که در بسیاری از موارد راهگشا و کاربردی است.

خرید چرم شتری

چرم شتری ضد آب

به طور کلی برخی از تولیدکنندگان تصمیم می گیرند بنا به دلایلی چرم ساخته شده را ضد آب نمایند. این ویژگی در تولید کاپشن و پالتوهای چرمی که در فصول برفی و بارانی سال استفاده می شوند بسیار مفید است و از خیس شدن فرد جلوگیری نموده و یا آن را به حداقل ممکن می رسانند.

بنابراین ضد آب بودن یک چرم بخصوص همانند چرم لباسی امری طبیعی و عادی است اما متفاوت زمانی است که شما یک چرم طبیعی و خام همانند چرم هورس شتری، بزی یا گاوی که ظاهری مخملی دارند را با تبحر تولیدکننده کارخانه و مهارت وی به چرمی ضد آب تبدیل کنید. این رخ داد نیازمند مهارتی بسیار است که در ایران جز افراد معدود، دیگران قادر به تولید آن نیستند. واحدهای تولیدی کیف و کفش از این چرم شتری ضد آب منحصربفرد عموما برای ساخت کفش و کیف هایی نظیر کیف اداری، دوشی، کیف های اسپرت، کیف پول و … استفاده می کنند.

چرم ضد آب

شرکت بازرگانی چرم رادمان انواع چرم طبیعی شتری اعم از ضد آب و معمولی را در رنگهای مختلف عرضه می دارد. خرید از این مرکز شما را از قیمت مستقیم کارخانه برخوردار می کند و چرم ها نیز از کارخانه و دفتر کارخانه مستقیما برایتان ارسال می شوند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید