فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / رادمان / خرید آنلاین چرم طبیعی باکیفیت

خرید آنلاین چرم طبیعی باکیفیت

امروزه از چرم طبیعی باکیفیت در تولید محصولات مختلف استفاده می شود و خرید آنلاین با توجه به گرانی هزینه های سفر، شرایط تهیه و سفارش جزئی و عمده این فرآورده را سهل و آسان نموده است.

به اجناس ارزان قیمت و بی کیفیت و چیپ کاری نداریم ولی وقتی به ملزومات دوخته شده از چرم طبیعی همچون کیف، کفش، دستکش، پوشاک، مبلمان و … نگاه می کنیم می بینیم در همه آنها از چرمی باکیفیت استفاده شده است. به طور کلی انتخاب ماده اولیه مرغوب و اعلا تاثیر زیادی در نتیجه نهایی کار دارد لذا بر طبق همین قاعده چرم طبیعی باکیفیت هم در ظاهر محصولی که قرار است با چرم دوخته شود تاثیر فراوانی خواهد گذاشت.

انواع چرم طبیعی

چرم طبیعی باکیفیت انواع مختلفی دارد. از انواع چرم های طبیعی می توان به چرم بزی، چرم گوسفندی، چرم طبیعی گاوی، چرم شتری و شترمرغ اشاره کرد که هر یک از این موارد بعضا دارای زیرمجموعه هایی نیز می باشند.

چرم های طبیعی تنوع بسیاری دارند که در اینجا عرض خواهیم کرد این تنوع در چه مواردی است.

  1. تنوع در رنگ چرم
  2. تنوع در رخ چرم که می تواند ساده یا طرح دار باشد.
  3. ضخامت؛ ضخامت نیز با توجه به نوع کارآیی قابل تغییر است.
  4. گوناگونی فینیش چرم؛ هورس، اویلی، جیر و … که نحوه تولید و دباغی هر یک با دیگری فرق دارد.

امروزه اکثر افرادی که برای مصارف خود بصورت عمده و در حجم بالا چرم خرید می کنند به شیوه سنتی کار می کنند. این در حالی است که در سرتاسر دنیا در کنار روش های سنتی، سایت ها و مراکز آنلاین نیز مورد توجه هستند و اتفاقا خریداران و مشتریان هم به خوبی از سایت های خرید آنلاین استقبال کرده اند. لذا از همین رو است که سایت هایی نظیر علی بابا توانسته در سطح جهان مطرح شده و سود بالایی را از معاملات B2B از آن خود کند.

امروزه خرید آنلاین با توجه به بالا بودن هزینه سفر و حمل و نقل می تواند به عنوان یک روش معاملاتی مقرون بصرفه بحساب آید. حتی می توان از طریق مراکز آنلاین اقدام به فروش عمده چرم طبیعی هم نمود تا خریداران بتوانند با دردسرهای کمتری آنچه که نیاز دارند را سفارش دهند.

سایت آنلاین پیش رو برپا است تا خریداران عمده بتوانند بدون واسطه بهترین انواع چرم طبیعی باکیفیت را جهت فروش داخلی و صادراتی تهیه بنمایند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید