فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم شتری / تولید کننده چرم طبیعی شتری در ایران

تولید کننده چرم طبیعی شتری در ایران

اصلی ترین مرکز تولید کننده چرم طبیعی شتری در ایران را می توان شهر مشهد دانست که عمده خریداران کشور چرم شتری مورد نیازشان را از این خطه تهیه می نمایند.

معمولا رسم بر آن است که وقتی شخصی قصد خرید عمده یک کالای بخصوص را دارد سعی می کند آن را از محل اصلی تولید آن محصول خریداری نماید زیرا در این حالت وی هم به قیمت مناسب دسترسی پیدا می کند و هم با شرایط بهتری می تواند آن را در اختیار داشته باشد.

چرم طبیعی شتری هم از این قاعده مستثنی نیست. بررسی های انجام شده نشان می دهد که چرم طبیعی شتر به طور ویژه و خاص در شهر مشهد تولید می گردد و شمار کارخانه هایی که در مشهد به تولید انبوه چرم شتر مبادرت دارند به مراتب بیشتر از مراکز سازنده این چرم دباغی شده در سایر شهرهای ایران است. اگر خواسته باشیم یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کننده چرم طبیعی شتری در ایران را نام ببریم می توانیم کارخانه آفتاب مشهد را نام ببریم که بسیاری از تولیدی ها و مغازه های بزرگ شهرهای کشور بخصوص تهران، چرم شتری خود را از این کارخانه خریداری می کنند.

ویژگی چرم طبیعی شتری کارخانه آفتاب مشهد

از ویژگی های بارز و مهم چرم طبیعی شتری کارخانه آفتاب مشهد می توان به ضخامت بالا، تنوع رنگ و چاپ عالی، کیفیت ممتاز و ضد آب بودن رویه چرم های هورس اشاره کرد. این چرم هم برای دوخت کیف و هم برای ساخت کفش عالی است درحالیکه چرم های شتری معمولی به دلیل نازک بودن فقط مناسب تولید کیف هستند. در فیلم زیر می توان ضد آب بودن چرم شتری کارخانه آفتاب مشهد را مشاهده کرد.

خرید عمده چرم طبیعی شتری تولید مشهد از فروشنده و یا مراکز پخش شهر محل تولید موجب دستیابی به قیمت مناسب هم می شود. اجازه دهید مثالی بزنیم.

فرض کنید یک مغازه دار مقدار مشخصی چرم شتر را بدون احتساب تخفیف داده شده به وی به قیمت A واحد خریداری می کند. اگر شما بخواهید چرم شتر را از وی بخرید او این چرم را به قیمت A+B واحد به شما می فروشد و شما اگر خودتان فروشنده باشید باید آن را به میزان A+B+C به مشتری تان بدهید. در اینصورت قیمت نهایی محصول به میزان B+C واحد بالاتر خواهد رفت ولی اگر شما مستقیما چرم تان را از تولید کننده و یا فروشنده اصلی خریداری کنید حتی با احتساب هزینه باربری باز هم قیمت خرید برای شما به مراتب کمتر از A+B خواهد بود. در این حالت می توانید هنگام فروش چرم به مشتری سود بیشتری را کسب کنید و این مقدار سود بیشتر در شرایط اقتصادی فعلی می تواند برای هر فروشنده ای بسیار ازشمند باشد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید