فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / چرم شتری طبیعی / تولید محصولات چرم شتری طبیعی

تولید محصولات چرم شتری طبیعی

چرم شتری از پارچه های طبیعی قابل استفاده در تولید محصولات متنوعی همچون پوشاک خواهد بود که روش خرید آن، از مهم ترین عوامل تاثیر گذار برروی قیمت می باشد.
چرم ها به عنوان یکی از محصولاتی می باشد که تولید آن ها می تواند در نمونه های چرم شتری طبیعی و چرم شتری مصنوعی انجام پذیرد و هر کدام از این نمونه های چرم نیز دارای زمینه های کاربردی مخصوص به خود می باشند به گونه ای که امروزه شاهد افزایش ظرفیت های تولیدی در خصوص پارچه های چرم شتری اصل شتری هستیم.
چرم های مرغوب در صورتی قابل دستیابی هستند که دباغی مناسبی برای آن ها انجام شده باشد و از جمله ویژگی هایی که باید داشته باشند مربوط به دیر سوز بودن، عدم ایجاد بوی بدن و همچنین عدم شوره زنی و پوسته پوسته شدن می باشد و تمامی این موارد را می توان به نوبه خود از ویژگی های قابل بیان در خصوص چرم های شتری مرغوب می باشد.
تشخیص اصل بودن چرم شتری به عنوان یکی از معیارهایی می باشد که مشتریان بسیاری به دنبال آن هستند تا خرید مطمئنی را برای فعالیت های تولیدی خود به انجام رسانند و همانگونه که گفته شد بو، پشت چرم، سطح مقطع و برش نیز از جمله فاکتورهای قابل بررسی برای تشخیص چرم های شتری اصل و طبیعی خواهد بود.

چرم شتری مرغوب

چرم شتری مرغوب

از چرم های شتری می توان استفاده های گسترده ای داشت که مهم ترین آن ها مربوط به ساخت و تولید انواع کیف چرم و همچنین پارچه های رو مبلی می باشد.
با تولید پارچه های چرم طبیعی، شاهد این مسئله هستیم که پارچه های چرم را با رنگ های متنوعی به بازار عرضه می نمایند و همین مسئله در ایجاد تنوع محصولات چرم شتری تولید شده نیز موثر خواهد بود.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید