فروش سایت
پنج‌شنبه , نوامبر 5 2020
خانه / چرم شتر / توزیع چرم خام شتری مخصوص حکاکی

توزیع چرم خام شتری مخصوص حکاکی

چرم خام شتری رنگ نخورده چرمی مخصوص حکاکی با ضخامت بالا است که از طریق این مرکز قابل توزیع به کل کشور می باشد.
چرم شتری دباغی شده ولی رنگ نخورده را بعضا چرم خام می نامند. این فرآورده مخصوص حکاکی است و برای نقاشی روی چرم نیز مناسب می باشد. یک چرم خام حکاکی شده را برای تولید محصولاتی نظیر کیف استفاده می کنند. این تیپ کارهای حکاکی شده برای توزیع به خارج از کشور و صادرات مناسب می باشد.
سایت پیش رو چرم خام شتری مخصوص حکاکی و دیگر فینیش های این چرم را به صورت مستقیم توزیع می نماید.

چرم خام شتری یکی از انواع چرم هایی می باشد که در ایران دارای طرفداران زیادی است، این دسته از چرم ها به گونه ای هستند که می توانیم به راحتی آنها را مورد استفاده قرار دهیم و از آنها محصولات متعددی را بسازیم، از این رو عرضه چرم خام شتر همیشه نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان رایج بوده است؛ این روزها تولیدکنندگان زیادی انواع این محصولات را به صورت حکاکی شده عرضه می کنند تا حتی افراد سخت پسند نیز بتوانند از انواع این نمونه ها بهره ببرند.

توزیع چرم خام شتری مخصوص حکاکی

چرم خام شتری چگونه چرمی است؟

چرم خام شتری چگونه چرمی است؟ شتر در اولین فکری که ما در مورد آن داریم  ما را به یاد بیابان‌‌ها و گرمای طاقت فرسا می‌اندازد.جایی که شرایط عادی نیست آب کافی در دسترس نیست، علف کافی موجود نیست و زندگی جانوران با چالش‌های زیادی روبرو می شود.
شتر برای زندگی در این شرایط طاقت فرسا تکامل پیدا کرده است. به بیان دیگر، شتر به وسیله ی بیابان تبدیل شده‌ است و پاها، چشم‌ها، گوش‌ها و کوهانی که روی کمرش قرار دارد، اجزاء این ماشین می باشند.
اگر چه که در ایران دسترسی به شتر به اندازه‌ی بعضی از کشورهای دیگر نیست، اما در ایران هم چرم شتر از جمله بهترین چرم‌ها است و محصولات ساخته شده از آن کیفیتی بالایی دارند.
همچنین این چرم به صورت خام به دیگر نقاط جهان هم صادر می شود. مجموعه کارخانه هایی در ایران هستند که به تولید چرم ومحصولات آن می پردازند.
چرم شتر از باکیفیت‌ترین و بادوام ترین چرم‌های حیوانی است. با طرح و رنگ خاصی که این چرم دارد این چرم به صورت روزافزون مورد استقبال طراحان کفش و کیف و مصرف کنندگان قرار می گیرد و جایگاه ویژه ای دربین محصولات چرم خواهد داشت.
از قدیم گفته‌اند چرم گاو جزو بادوام‌ترین چرم هاست. اما نکته جالب و قابل توجه این است که چرم شتر الیاف پراکنده ای دارد که به همین دلیل  باعث قوام و پایداری محصولات ساخته شده از این چرم می شود.
این ویژگی چرم شتر در مورد وسایلی که به صورت روزمره استفاده می‌کنیم مثل کیف پول ، کیف دوشی یا کیف اداری بسیار مورداستفاده قرار می گیرد. چرم طبیعی شتر  به دلایل مختلف دارای متقاضیان زیادی می باشد.
خرید چرم طبیعی شتر  باکیفیت بالا به صورت آنلاین و یا حضوری امکان پذیر است. از پوست شتر بهترین چرم ها را میتوان به دست آورد که ضخامت زیادی دارند و به عنوان چرم اصلی شتری در کارخانه های ایرانی به کار می روند و به کیف وکفش و دیگر محصولات تبدیل می شوند و یا اینکه به صورت خام به نقاط مختلف صادر می شوند.
چرم شتر از اصیل ترین چرم های طبیعی حیوانی است که رنگ بندی و نقوش بسیار زیبایی را داراست. برخی از چرم ها به دلیل کیفیت پایینی که دارند، زود خراب می شوند و حالت طبیعی خود را از دست می دهند.
اما چرم طبیعی شتر به دلایل مختلفی بیش ترین میزان درخواست را دارد و فروش خوبی هم دارد. از دلایل خرید چرم شتر، اصل و واقعی بودن  این چرم را می توان نام برد. همچنین این چرم  طول عمر بسیار زیادی دارد که باعث افزایش تقاضای آن می شود. زیرا بعضی از انواع چرم ممکن است که در طول زمان کیفیت و کارایی خود را ازدست داده وقابل استفاده نباشند.
از دیگر دلایل تقاضای بالا برای این چرم می توانطرح های  زیبایی که روی چرم است را نام برد. چرم طبیعی شتر دارای نقش های  خاص و غیر تکراری است که باعث زیباتر نشان دادن چرم می شود. به همین دلیل از این چرم درصنایع مختلف کیف و کیف پول  وکفش و دیگر محصولات استفاده می شود چرا که علاوه بر ظاهر زیبا ماندگاری طولانی هم دارد. این چرم بسیار متفاوت با سایر چرم ها می باشد و ویژگی های منحصر به فردی دارد به همین دلیل تشخیص آن از سایر چرم ها راحت است.
بر روی بعضی چرم ها هیچ گونه فعالیت تولیدی انجام نشده است به همین دلیل به آنها چرم خام می گویند. چرم خام شتری از نوع چرم های سنگین است که الیاف متراکمی داشته و به همین دلیل از باکیفیت‌ترین و ماندگارترین چرم‌های حیوانی است. طرح و رنگ خاصی که این چرم دارد مورد استقبال طراحان کفش و کیف و مشتریان این محصولات قرار می گیرد و جایگاه ویژه ای در بین محصولات چرم طبیعی دارد.

انواع چرم شتر موجود در بازار

به طور کلی می توان گفت  انواع چرم با توجه به روش تولید به دو دسته چرم طبیعی و چرم مصنوعی تقسیم میشود. چرم طبیعی از پوست حیواناتی مانند شتر، گاو، گوسفند، کروکدیل، مار، مارمولک و شترمرغ ساخته می‌شود.
این چرم بسیار کیفیت بالایی داراد و به انواع مختلفی تقسیم‌ می‌شود.
چرم سبک از پوست حیواناتی مانند گوسفند، بره، بزغاله و بز درست می شود. چرم سبک نسبت به دیگر چرم‌ها ضخامت کمتری دارد و به همین دلیل با نام چرم سبک  شناخته می‌شود. چرم سبک به دلیل راحتی و سبکی بیشتر برای تولید دست کش، کلاه و لباس استفاده می‌شود. اماچرم شتر ازنوع چرم سنگین است. چرم سنگین بهترین چرم طبیعی موجود در بازار است. این چرم از پوست گاو، گوساله یا شتر به دست می‌آید.نکته جالب در مورد این نوع چرم این است که با گذشت زمان ظاهر زیباتری را به خود می‌گیرد. به این دلیل که محصولاتی مانند کیف و کفش بیشتر از بقیه محصولات چرم در معرض آسیب دیدن قرار دارند، معمولا از چرم سنگین (مثلا انواع چرم شتر) برای تولید آنها استفاده می‌شود.
چرم شتر مرغوب ترین چرم حیوانی به شمار می رود به علت داشتن خاصیت کشسانی زیاد و استحکام بالا کاربرد زیادی دارد. این چرم بادوام و ماندگار و نرم است و استقبال جهانی از آن روز به روز در حال افزایش است. چرم شتر به طور طبیعی بسیار با دوام‌، انعطاف پذیر و مقاوم‌ است و الیاف متراکمی دارد. چرم شتر برای دوخت انواع کیف، کفش، جاکارتی، جاکلیدی و دیگر محصولات مناسب می‌باشد. همچنین به خاطر مقاومت همراه با استحکام دارای کاربردهایی در برخی صنایع است.
اشبالت از لایه های زیرین چرم های اصطلاحا سنگین تولید می شود که د ردو حالت ساده و یا دارای طرح جهت مصرف تولید می شود.
چرم هورس شتر  از پرداخت سطوح و ظاهر چرم در انتهای فرایند دباغی چرم تولید می شود. چرم هورس ضد آب به دلیل کیفیت و کارایی که دارد، مرغوب ترین چرم شتری محسوب می شود به همین سبب صادرات بالایی را به خود اختصاص داده است. نرمی و ظاهر زیبای این چرم علاقمندان و مشتریان زیادی را به خودش جذب کرده است.
چرم شتر لاگوانا سطح صاف و یک دستی دارد. راه تشخیص این چرم از نمونه چرم گاو وجود دانه های بسیار ریز در سطح این چرم است.
به سبب کارایی زیاد چرم شتر، این چرم برای تولید انواع کیف و کفش و پوشاک مناسب است و ویژگی های خاص این چرم موجب گسترش تولیدات چرم شتر  شده است.

از چرم خام شتری چه استفاده هایی می شود؟

از چرم خام شتری چه استفاده هایی می شود؟ کاربرد چرم شتر بسیار زیاد است. در تولیدی های مختلف از این چرم در ساخت وسایل زیادی استفاده می کنند.
چرم شتر به دلیل استحکام و زیبایی خاص خود در تولیداتی همچون انواع کیف پول، کیف دوشی، کیف های دستی و اداری و البته کفش استفاده می شود.
چرم شتر برای همه انواع تولیدات خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی دارد و این موضوع باعث گسترش روز افزون تولیدات با چرم شتر در همه ی زمینه ها می شود. یکی از انواع کاربرد چرم خام، حکاکی روی چرم و استفاده از چرم های حکاکی شده، در ساخت انواع کیف های دوشی و کیف پول های چرمی است که به این محصولات ظاهری زیبا می بخشد که نظر هر بیننده ای را جلب می کند. علاوه بر این چرم های حکاکی شده در ساخت رومیزی، روبالشتی، کاپشن، دستکش، کفش و کمربند و … هم کاربرد دارد. امروزه حکاکی به وسیله لیزر هم انجام می شود که در این روش با دستگاه های لیزر طرح های بسیار ظریفی را بر روی چرم خام حکاکی می کنند که برای تولید کنندگان لباس و کیف و کفش چرمی کمک بزرگی محسوب می شود و به کار آنها سرعت بخشیده و دقت و ظرافت کار را بالا می برد.

خصوصیات چرم خام شتری برای حکاکی

چرم خام  درحالت طبیعی قابل استفاده نیست و در دراز مدت پوسیده شده وهمچنین با تغییرات دمایی دچار تغییرات خاصی می شوند. چرم خام شتری رنگ نخورده چرمی مخصوص حکاکی با ضخامت بالا است. چرم شتری دباغی شده ولی رنگ نخورده را چرم خام می نامند. این چرم مخصوص حکاکی است و برای نقاشی روی چرم نیز مورد استفاده قرار می گیرد. چرم خام حکاکی شده را برای تولید محصولاتی مثل کیف استفاده می کنند. این نوع از کارهای حکاکی شده برای توزیع به خارج از کشور و صادرات مناسب می باشد.
ازمهم ترین خاصیت چرم می توان به خاصیت کشسانی آن اشاره نمود.
خریداران برای تهیه انواع چرم حکاکی علاوه بر مراجعه به نمایندگی ها و مراکز معتبر در کشور می توانند به سایت های تخصصی عرضه این محصولات مراجعه کرده و با توجه به نیاز و سلیقه خود نمونه مورد نظر را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه خریداری کنند .

راهنمای خرید چرم شتری مخصوص حکاکی

راهنمای خرید چرم شتری مخصوص حکاکی می توان چرم مخصوص حکاکی را به صورت اینترنتی خریداری کرد. خرید اینترنتی چرم از سامانه های انلاین به صورت مستقیم امکان پذیر می باشد. می توان بهترین چرم حکاکی را از نمایندگی های فعال به صورت اینترنتی خریداری کرد. یکی از راه های خرید چرم با قیمت ارزان خرید کردن از سایت های معتبر می باشد. البته برای خریدهای اینترنتی باید از مشاورین فروش فروشگاه های اینترنتی مشاوره گرفت. چرم خام شتر در دو نوع آنتیک و هورس وارد بازار می شود و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشد. مشتریان معمولا این چرم را به صورت اینترنتی خریداری می کنند تاسرعت انجام خرید خود را بالا برند.

خرید عمده چرم شتری مخصوص حکاکی

پخش چرم شتری به صورت عمده سود زیادی برای فروشنده وخریدار دارد.
پوست چرم دباغی شده شتر برای تولید انواع کیف، کفش و اکسسوری مناسب بوده و کاربرد دارد.
معمولا کسی که قصد خرید چرم شتر به صورت عمده را دارد مغازه دار، تولید کننده و یا صادر کننده می باشد.
برای این گونه از افراد خرید چرم خام شتر بصورت عمده نفع اقتصادی دارد. خرید بی واسطه همیشه مزیت منحصر به فرد خودش را داراست.
در خرید بی واسطه یا همان خرید مستقیم، از مرکز تولید کننده یا توزیع کننده محصول، محصول تهیه می شود.
حتی اگر بتوان خرید را به صورت نقدی انجام داد قیمت هر فوت چرم شتر خام مناسب تر خواهد بود.
معمولا در خرید چرم شتر بصورت عمده، قیمت چرم کمتر از زمانی است که به صورت یک، دو و یا سه جلدی خرید انجام می شود.تولید کنندگان چرم خام حکاکی محصول خود را با قیمت مناسب در نمایندگی های معتبر عرضه می کنند. در کارخانه تولید چرم خام حکاکی، انواع چرم خام با استفاده از بروزترین تکنولوژی و تجهیزات تولید و برش داده شده و برای مصرف کنندگان عرضه می شود.

عرضه عمده انواع چرم خام

عرضه عمده انواع چرم خام امروزه مراکز زیادی در ایران، عرضه کننده مستقیم بهترین چرم های صادراتی محسوب می شوند. یکی از فواید عرضه ی چرم به صورت اینترنتی این است که وقتی شما به واحد تولیدی چرم دسترسی داشته باشید، حق انتخاب گسترده تری دارید و در صورتی که سفارش شما به صورت عمده باشد، می توانید چرم را در رنگ و مدل دلخواه خود سفارش دهید. مزیت دیگر عرضه مستقیم چرم از بین رفتن واسطه ها است به این ترتیب قیمت نهایی محصول تا حد زیادی کاهش می یابد و شما می توانید یک چرم مرغوب و با قیمت ارزان خریداری کنید.
مراکز خرید زیادی در سراسر کشور وجود دارد که این محصول را در انواع مختلف تولید و وارد بازار می کنند. ما در تلاش هستیم محصولات را در بهترین کیفیت و انواع مختلف تولید کنیم و به بازار عرضه کنیم تا ضمن رضایت مشتری که در اولویت کار ماست از فروش بهتری بهره مند شویم.
شما به راحتی می توانید از قسمت خرید با انواع آلوئه ورا  آشنا شوید و محصول مورد نظر را سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.
شرکت هایی این محصول ایرانی را با نام و برند خود بسته بندی می کنند و به صورت عمده یا جزئی به فروش می رسانند.
تجارت مستقیم آن با توجه به درخواست بالای این محصول سود زیادی را دربر دارد. مراکز خرید و فروش، اغلب این محصول را در انواع مختلف به روش های مختلفی به فروش می رسانند.
شما می توانید با توجه به نیاز خود، محصول مورد نظر را خریداری کنید. خرید و فروش انواع این محصول با راهنمایی های کارشناسان خبره در این حیطه قابل انجام است، و جای هیچ گونه نگرانی برای مشتریان نیست.
زیرا می توانند از مراکز معتبر به راحتی محصول مدنظر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنند.
این مراکز مانند بازار چرم تهران بهترین برند را در اختیار مشتری قرار می دهند. برای تهیه محصولات و گرفتن مشاوره شما هر زمان که بخواهید می توانید با کارشناسان به صورت تلفنی و یا حضوری صحبت کنید. از این طریق می توانید اطمینان بیشتری در مورد خرید خود کسب کنید.
 عمده فروشی  و یا خرید این محصول از درب کارخانه نیز می تواند هزینه پرداختی را برای شما به طور چشمگیری کاهش دهد. در خرید آنلاین نیز این ویژگی صدق می کند. اگر خریدار عمده این محصول هستید حتما برای خرید به این نکات توجه کنید تا خرید بهتری داشته باشید و حتما از نظرات بقیه مشتری ها در خرید خود بهره مند شوید.
خرید از درب کارخانه و نمایندگی  و یا از فروشگاه های آنلاین دارای مزیت های بسیار زیادی است که افراد زیادی را جذب این نوع خرید کرده است. از جمله مزیت های اصلی این نوع خرید می توان به حذف واسطه ها اشاره کرد که باعث شده است هزینه پرداختی توسط مشتری به طور چشمگیری کاهش یابد.
واردات این محصول نیز، توسط کشورهای زیادی از ایران، انجام می شود. فروش این محصول با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از طریق فروشگاه ها و مارکت های اینترنتی به طور گسترده ای صورت می گیرد.
شما می توانید  لیست قیمت را به راحتی دریافت نموده و با انواع آن آشنا شوید. محصول مورد نظر را خریداری کنید، و از تخفیفات آن ها نیز بهره مند شوید تا ضمن خرید با کیفیت، قیمت کمتری نیز بپردازید.
خرید اینترنتی امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از دلایلی که این خرید بسیار مورد توجه خریداران است صرفه جویی در هزینه و زمان افراد است. در این روش با توجه به حذف واسطه ها هزینه پرداختی کاهش می یابد، همچنین می توانید از تخفیفات ارائه شده استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید