فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / رادمان / تهیه کیف پول چرم شتر کتی مردانه

تهیه کیف پول چرم شتر کتی مردانه

کیف پول کتی مردانه محصولی است که این امکان وجود دارد تا آن را با چرم شتر نیز تهیه و تولید کرد. یک چنین کالای متفاوتی می تواند در نوع خود جدید و منحصربفرد باشد.
کیف پول هایی که مردان استفاده می کنند به دو نوع کیف پول جیبی و کتی قابل تقسیم و دسته بندی می باشند. اکثر کیف پول های کتی مردانه ای که در بازار تهیه گشته و خرید و فروش می شود با چرم بزی و گاوی درست شده اند ولی امروزه نمونه هایی نیز دیده شده که با چرم های شتر ساخته شده اند.
چرم شتر نیز همانند دیگر چرم های طبیعی دارای درجه بندی به لحاظ کیفیت می باشد که خب چیزی که بدیهی و واضح می باشد این است که قطعا چرم شتر مرغوب و اعلا محصول بادوام تر و شیک تری را در معرض دید مخاطب قرار می دهد.
چون کیف پول های کتی مردانه تهیه شده از چرم بزی و گاوی در بازار فراوان است لذا با مراجعه به بسیاری از مراکز فروش می توان یک مدل از آن را تهیه و خرید کرد درحالیکه برای داشتن نوع چرم شتری آن بایستی مراکز سازنده معتبر را شناسایی نمود.
مرکز چرم ایران از جمله مراکزی است که بهترین انواع کیف چول های جیبی و کتی مردانه تهیه شده از چرم شتر را به فروش جزئی و عمده می رساند.
این کیف پول ها به دلیل کیفیت بالای چرم شتر بکار رفته قابل ضمانت می باشند. کیف پول های کتی چرم عموما دو لت بوده و فاقد زیپ هستند. در داخل این کیف می توان چندین مکان برای قرار دادن کارت های اعتباری و بانکی مشاهده کرد لذا می شود اینطور گفت که یک کیف پول کتی مردانه چرم هم می تواند کار یک کیف پول را کند و هم کار یک جاکارتی جادار را.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید