فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم شتری / تهیه چرم هورس شتر برای دوخت کفش

تهیه چرم هورس شتر برای دوخت کفش

بهترین جنس برای دوخت کفش، چرم طبیعی است که این فرآورده اکثرا از نوع گاوی می باشد. ولی آیا می دانید که با تهیه چرم هورس شتر هم می شود کفش های شیک و منحصربفردی را تولید کرد؟

اگر در اوقات فراغت خود به ویترین مغازه ها و نیز فروشگاه های اینترنتی نگاهی بیاندازید متوجه می شوید که برخی از کفش های زنانه و مردانه بویژه بوت های پاییزه و زمستانه جنسی جیر مانند دارند ولی در حقیقت نوع چرم شان جیر نیست بلکه هورس است.

هورس نوعی پرداخت است که در مراحل آخر دباغی بر روی سطح چرم طبیعی از نوع بزی، گاوی و شتر اعمال می شود و به سطح چرم حالتی مخمل مانند و زیبا می بخشد.

دلیل تمایل تولیدکنندگان و رجوع آنان به سمت استفاده از چرم هورس برای دوخت کیف و کفش این است که چرم هورس نما و ظاهری زیبا داشته و حس خوشایندی را در شخص مصرف کننده بوجود می آورد.

اکثر کارخانه های چرمسازی که چرم هورس شتر و چرم هورس گاوی تولید می کنند، در صد بالایی از پوست دباغی شده خود را به کارگاه های تولید کیف و کفش سازی ها عرضه می کنند چرا که مصرف عمده چرم هورس برای ساخت کیف و کفش است.

مشتریان عزیز به این نکته توجه داشته باشند که اگر کفش چرم هورس حریداری می کنند حتما همراه با آن واکس چرم مخصوص اش را نیز از فروشنده درخواست کرده و تهیه نمایند.

شرکت بازرگانی رادمان در حوزه خرید، فروش و صادرات چرم طبیعی فعالیت دارد. این شرکت انواع چرم های طبیعی بویژه چرم هورس شتر و چرم هورس بزی و گاوی را برای دوخت کفش و کیف به فروش می رساند. از مزیت های این شرکت حذف واسطه ها و پخش مستقیم چرم های طبیعی از کارخانه است که این امر سبب دست یافتن به حداقل قیمت خرید می شود.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید