فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / کیف چرم مردانه / بهترین کیف چرم مردانه برای جلسات رسمی

بهترین کیف چرم مردانه برای جلسات رسمی

کیف چرم مردانه تنوع بسیار بالایی از منظرهای مختلف دارد و هر کدام از مدل ها مناسب استایلی خاص و موقعیتی بخصوص می باشد. اما آیا می دانید بهترین نوع برای حضور در جلسات رسمی کدام است؟

ظاهر و پوشش در تجارت و هنگام حضور در جلسات رسمی اهمیت بسیار زیادی دارد. تا حدی که قانونی تعریف می شود به نام قانون 30 – 3. به این معنی که 30 ثانیه ابتدایی جلسات رسمی بر 3 ساعت بعدی جلسه تاثیر زیادی دارد بطوریکه اگر در 30 ثانیه ابتدایی، تاثیر منفی بر ذهن مخاطب بگذارید 3 ساعت زمان لازم است تا نگرش و نگاه فرد مخاطب نسبت به شما عوض شود.

از طرفی پوشش و ظاهر شما نشانگر شخصیت شما است فلذا اگر می خواهید در یک جلسه رسمی و کاری، کلام شما بر روی حضار تاثیر گذاشته و دیگران به صحبت های شما بها دهند لازم است ظاهر خود را آراسته و مطابق با قوانین، حفظ کنید.

طبیعتا به هنگام حضور در جلسات رسمی، ظاهر شما نیز باید رسمی باشد. برای تحقق این مهم، قطعا کت و شلوار مناسبتر از هر لباس دیگری است و در کنار آن، انتخاب یک کیف مناسب می تواند به کامل شدن استایل شما کمک نماید. زمانی که همه چیز به درستی در سر جای خود قرار گیرد اعتماد مخاطب به شما در عرض چند ثانیه جلب خواهد شد و کار شما برای ادامه جلسه راحت تر خواهد گردید.

اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که بهترین کیف چرم مردانه برای جلسات رسمی چه نوع کیفی است؟

اولین نکته ای که باید مد نظر قرار دهید این است که حتما و حتما بایستی کیف شما چرم باشد که از میان چرم طبیعی و مصنوعی، قطعا کیف چرم طبیعی بهتر است.

برای شرکت در یک جلسه رسمی و یا کاری، مناسب ترین کیف مردانه، کیف چرم اداری است. کیف سامسونت یا دیپلمات نیز گزینه های خوبی هستند.

اما در انتخاب رنگ باید دقت کنید. معمولا رنگ کیف های اداری چرم، مشکی و قهوه ای است اما اینکه کدام رنگ برای شما بهتر است به رنگ کت و شلوار و نیز کمربند و کفش تان بر می گردد. انتخاب رنگ، کار چندان سختی نیست اما سعی کنید رنگ کیف به لباس تان بیاید و با آن همخوانی داشته باشد.

پس خوب به خاطر بسپارید که بهترین کیف چرم مردانه برای جلسات کاری، کیف چرم اداری است و هرگز سایر کیف ها مناسب چنین موقعیتی نمی باشند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

کیف چرم شتر هیکلی مردانه شیک

کیف چرم شتر هیکلی مردانه از جمله کارهای شیک و زیبایی است که به طور محدود در بازار موجود بوده و به صورت اینترنتی نیز امکان سفارش و خرید آن بصورت تک وجود دارد. به

پاسخی بگذارید